ما را دنبال کنید

درباره شرکت تاسیساتی پارسیان کول

شرکت تاسیساتی پارسیان کول با پرسنلی مجرب از سال 1387 رسماْ فعالیت خود را در زمینه مشاوره، فروش و اجرای سیستم های حرارتی و برودتی آغاز کرد. شرکای پارسیان کول در طی این یک دهه پروژه های موفق و پایداری در سطح استان آذربایجان شرقی و حتی خارج از استان به ثبت رسانده است که می توان به بزرگ ترین رستوران توریستی خاورمیانه یعنی رستوران بزرگ روحی واقع در شهر آستارا اشاره کرد. همچنین می توان به پروژه مسکونی متعلق به شرکت ساختار سازه در ولیعصر تبریز با متراژ هر واحد 340 متر اشاره کرد. ما همیشه خود را کنار مشتری می دانیم و با ارائه مشاوره های صحیح و رایگان مشتریان عزیز را در جهت پیشبرد پروژه های خود با استفاده از به روزترین اطلاعات راهنمایی می کنیم.

ارائه خدمات به مشتری، جزء برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش ببندد. ما با مقایسه برندهای موجود در بازار بهترین ها را به شما معرفی می کنیم.

تعویض، ارسال کالا با باربری، تخفیف در فصول مختلف و گارانتی تمامی محصولات، خدماتی است که ما برای شما مشتریان در نظر گرفته ایم. شما می توانید جهت مشاهده جزییات هر کدام از محصولات و خرید آنها از بخش فروشگاه سایت اقدام کنید.

رزومه کاری پارسیان کول  فروشگاه آنلاین


چرا آژانس تاسیساتی پارسیان کول؟

شرکت تاسیساتی پارسیان کول به مشاوره، فروش و اجرای انواع سیستم های حرارتی و برودتی به روز دنیا می پردازد. خیلی ها با مقایسه سطحی مرتکب اشتباهاتی می شوند که گاهی جبران ناپذیر است. بهترین بودن با بهترین ماندن خیلی تفاوت دارد. بسیار سفر تا پخته شود خامی.
ما با آشنایی کامل از تمامی تکنولوژی های روز دنیا و موفق ترین برندهای موجود در بازار و با پرسنل و تکنسین مجرب شما را به سوی موفقیت ماندگار سوق می دهیم تا بتوانیم بهترین بمانیم.